قرص هیرتامین | اثرات هیرتامین بر رشد مو

کپسول هیرتامین

اثرات هیرتامین بر رشد مو

 

گاهی با برطرف شدن مشکل اولیه ریزش مو هم خود به خود کند شده و از بین می‌رود؛ به عنوان مثال موی خانم‌ها بعد از طی شدن دوران بارداری و شیردهی به حالت عادی خود برمی‌گردد. ولی در بیشتر موارد نه تنها این روند کند نمی‌شود بلکه گاهی سریع‌تر هم می‌شود و در نهایت طاسی را ایجاد می‌کند؛ ریزش موی ارثی یکی از این موارد است. در حال حاضر درمان‌های زیادی برای این ریزش مو و تقویت موها وجود دارد که برخی از آن‌ها به کمک جراحی و بعضی دیگر بدون نیاز به جراحی می‌توانند این مشکل را حل کنند.

یکی از راه‌هایی که می‌تواند به شما کمک کند مصرف نوعی قرص به نام هیرتامین است؛ این قرص با ترکیبات طبیعی به تقویت فولیکول‌ها و گرافت‌های مو کمک می‌کند و مانع از ریزش آن‌ها می‌شود. برای آشنایی بیشتر با این قرص و مزیت‌ها و معایب مصرف آن تا پایان این مطلب از آوان کازمتیکس با ما همراه باشید.

قرص هیرتامین برای چیست

قرص هیرتامین (HAIRtamin) از قرص های ویتامینه آمریکایی می باشد که در جهت تقویت مو موثر می باشد، کسانی که دارای ریزش مو هستند و موهای ضعیفی دارند با مصرف این قرص می توانند موی خود را تقویت کرده و به رشد و ضخامت موها کمک کند. ترکیبات طبیعی مانند ویتامین‌های B، A، C و D است. فسفر، کلسیم، سیلیسیوم، منیزیم، زینک و آهن در جهت تقویت مو قدم برمیدارند، با مصرف روزانه این دارو بستری برای موهایتان فراهم کرده تا بتوانند خوب رشد کنند.

قرص هیرتامین چاق کننده است؟

قرص های ویتامینه اغلب چاق کننده می باشند، مصرف قرص هیرتامین نیز به صورت کوتاه مدت ایجاد می کند، اما چون از مواد افزودنی شیرین کننده در آن استفاده نمی شود؛ بدن بعد از چند هفته نرمال خواهد شد و در چاقی افراد مصرف کننده تاثیری نخواهد داشت.

 

آوان کازمتیکس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *