رژگونه مایع چیست؟ و بهترین روش استفاده آن

رژگونه چیست؟ و بهترین روش استفاده آن

رژگونه از مهمترین انواع لوازم آرایشی است که باعث بر جسته شدن گونه ها می شود. اکثر خانم ها طرفدار زیبایی هستند و دوست دارند زیبا تر دیده شوند. رژگونه به صورت شما، شادابی می دهد و چهره را سرزنده تر نشان می دهد. شاید رژلب و یا مداد چشم پرکاربرد ترین وسیله آرایشی باشند و کمتر کسی به رژگونه اهمیت بدهد.

شاید دلیل آن این باشد که با کاربرد آن در آرایش آشنایی نداریم و یا نمی دانیم چطور از رژگونه استفاده کنیم. بر خلاف نظر بعضی از افراد رژگونه برای رنگی کردن صورت ساخته نشده است بلکه کاربرد مهمتر و بهتری دارد که آن، حجیم تر نشان دادن گونه ها و زاویه دار کردن صورت است. رژگونه آخرین مرحله از یک آرایش کامل است که باعث زیباتر شدن چهره می شود.

رژگونه و روش زدن آن | آوان کازمتیکس

 رژ گونه مایع juicy pang blusher

رژگونه مایع یک محصول فوق العاده برای کسانی که می خواهند آرایش طبیعی داشته باشند ، فقط یه قطره از این رژگونه کافی است تا آرایش شما کامل شود و خبری از آرایش مصنوعی نباشد. رژگونه مایع juicy pang blusher ،دخترانه و ملیح است , بافتی مایع دارد و باعث مرطوب شدن گونه می شود, جذب سریع و سبکی دارد. این محصول را با انگشت میشود پخش کرد ,محصول کره ای با رضایت صد در صد از جانب مصرف کننده ها.

بیشتر بخوانید: صابون ابرو چیست و روش استفاده از آن

استفاده از انگشتان به جای براش

برای استفاده از رژگونه مایع نیازی به پد یا براش آرایشی نیست، به ویژه اگر به تازگی رژگونه مایع تهیه کرده اید و در استفاده آن حرفه ای نیستید، استفاده از انگشت به جای پد به شما پیشنهاد می شود.

هنگامی که رژگونه مایع را توسط انگشتانتان می زنید، گرمای انگشت به ذوب شدن رژگونه کمک کرده و باعث می شود به خوبی روی پوست نشسته و ظاهری طبیعی به آرایشتان بدهد. اگر می خواهید برای این کار از براش استفاده کنید، یک براش با موهای نرم و ریز انتخاب مناسبی خواهد بود.

رژگونه هات ماما دبالم اصل و اورجینال | آوان کازمتیکس

رژگونه مایع یا رژگونه پودری

بین رژگونه مایع و رژگونه پودری علاوه بر تکسچر تفاوت های زیادی وجود دارد. اگر بخواهید بدانید ماندگاری کدام نوع بیشتر است باید صاذق باشیم و بگوییم که بستگی به برند و کیفیت رژگونه دارد. علاوه بر این نوع استفاده از رژگونه و استفاده از فیکساتور و .. به ماندگاری رژگونه و آرایش شما کمک می کند.

در حال حاضر رژگونه های مختلفی در رنگ ها و تکسچرهای مختلف مثل رژگونه مایع، رژگونه پودری و رژگونه استیکی تولید شده اند که هر کدام طرفداران خاص خود را دارند.

نکته مهم در خرید رژگونه

یک نکته مهم در خرید رژگونه انتخاب رنگ آن است. انتخاب غلط رژگونه می تواند سن شما را بیشتر نشان دهد و آرایش شما را به صورت کامل نادرست نشان دهد . استفاده از رژگونه در تناژ قهوه ای می تواند سن شما را تا حد زیادی افزایش دهد. توصیه می کنیم برای انتخاب رنگ رژگونه رنگ هلویی و صورتی را انتخاب کنبد تا چهره شما را جوانتر و شاراب تر نشان دهد. علاوه بر این تناسب رنگ رژگونه و تناژ رنگ پوست شما بسیار مهم است.

آوان کازمتیکس